Leden 2012

30.1.2012

30. ledna 2012 v 16:57 | Sophia |  Diary
Ahoj berušky! ♥
Váha: 58,0 kg
Jaký jste měly den? :) U mě to dneska šlo..celý den na praxi, takže s jídelníčkem jsem si hlavu nedělala :)Bohužel, jsme šli hromadně na oběd a já neodolala kousku šunkové pizzy :/ musím se do příště polepšit! Jak jste na tom vy? :)
Moc děkuju za Vaší podporu a za 2 nové spřátelené blogy! :)
Snídaně: Celozrný rohlík, čaj
Svačina: Nic
Oběd: Kus pizzy ( to se mo nepovedlo.. :/ )
Svačina: Jogurt s cereáliemi
Večeře: Rýže
Počet cigaret: 7

5 měsíců utrpení a velký návrat..:/

20. ledna 2012 v 13:11 | Sophia |  O mě
Berušky moje..nevím jak začít...
snad jedním velkým PROMIŇTE MI...půl roku jsem se neozvala,a nechodila jsem na blog. Měla jsem veliké rodinné problémy a na dietu jsem bohužel musela na chvíli zapomenout. A tím pádem i na blog..:/ opravdu mě to mrzí! Ale jdem zpátky, odhodlaná opět zhubnout na mých krásných, vysněných 45 kg. Bohužel, je tu jeden problém. Přestávkou v dietě vznikl velmi obávaný JOJO efekt. Jsem opět na svých 58,5 kilech. To znamená ošklivých 4,5 kg nahoře. Mám odhodlání začít hubnout, dokonce už začínám, ale chybí mi odvaha, odhodlání a podpora...poslední dobou nemám šťastné období, ale vracím se zpět, s pravidelným blogařením.
Těm kteří si mě odebrali, se opravdu OMLOUVÁM, ale jinak to nešlo. Jsem zpátky, připravená hubnout, a podpořit VÁS, tak statečné a vytrvalé slečny v hubnutí.
Vaše Sophia ♥